2
30 sierpnia, 2018

Czasami latamy…

Fajnie jest gdy gdzieś się wyjeżdża. Gdy ruszasz się z domu, by wypocząć, by odwiedzić nowe miejsca, by zobaczyć coś nowego, ciekawego. Ja to lubię :). Lubię też robić zdjęcia i kręcić filmiki, a… jeszcze bardziej lubię się nimi chwalić ;)

Ok. Powinienem napisać, że lubię się dzielić swoimi wspomnieniami, bo chwalenie zabrzmiało trochę nieskromnie, he, he, he… :). Dzisiaj pochwalę się (ups ;)) więc dwoma ciekawymi filmikami z lotu ptaka (kamera przywiązana była do nogi orła poprzedniego o ubarwieniu szaroburym ;)  – to oczywiście taki żarcik, bo filmiki robione były dronikiem :)). No i właśnie przy tej okazji pojawił się mi pomysł na konkurs. Konkurs na imię dla drona ;). Muszę pogadać z szefową by jakąś nagrodę ufundowała i poinformuję o szczegółach :)

A teraz zapraszam do oglądania na naszym YouTube-owym kanale latających filmików.

Oczywiście jeśli się spodobało to… jakiś komentarz lub łapka w górę dałaby mi motywację do dalszej pracy. A pomysłów mi nie brakuje :D

Podobne artykuły:

komentarzy

 • Dorota

  Oczywiście, że się podoba i łapka dana. A co Ten Rycerz w przedmowie do filmiku o Malborku taki zarośnięty, że hełm ledwo założył na głowę? Czyżby broda się zawinęła? Nie ma co sobie powagi dodawać i na Krzyżaka pozować. „Nie ze mną te numery Brunner…”;)

  Reply to Dorota
  • Post authorDarek Malinowski

   Rycerz przystosowany do warunków średniowiecznych ;) Taki prosto z „Korony Królów” ;). Hełm też z tego serialu… taki za mały he, he, he… :D

   Reply to Darek Malinowski

Comments & Reviews

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

CommentLuv badge

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.